Filson

FILSON – ei vea sind kunagi alt

Filson kvaliteetsed jahi, vaba aja ja töörõivad Avastaja e-poes

Filson on kauakestvate rõivaste juhtiv tootja ning müüja juba aastast 1897. Kõik Filsoni tooted on ajatud nii oma stiili kui ka kvaliteedi poolest – need ei lähe kunagi moest välja ning peavad kandmisele vastu aastaid. Filsoni rõivad on mõeldud eelkõige nn välistingimuste entusiastidele: neile, kelle kireks on veeta oma vaba- või tööaeg väljaspool nelja seina.

Oma usaldusväärsete ja kvaliteetsete toodetega on Filson saanud nii kalastajate, jahimeeste, inseneride, maadeavastajate, meremeeste kui ka kaevurite lemmikuks. Ja otse loomulikult ka kõigi teiste seas, kes eelistavad võimalikult suure osa oma ajast veeta välistingimustes.

Filsoni villased rõivad on valmistatud tugevast Mackinaw villakangast, mis oma tihedusega muudab need soojaks, tuule- ja niiskuskindlaks.

Üheks Filsoni signatuurmaterjaliks on massiivne ja tugev nn tinariie (Tin Cloth). Selle nimetuse on vahatatud ja õlitatud puuvillakangas saanud just seetõttu, et tinariide vastupidavust võib võrrelda lausa metalliga. Tinariidest rõivad on vastupidavad ja pikaealised – õige hoolduse korral võivad need kesta aastakümneid ning ajaga isegi paremaks muutuda. Tinariide valmistamisel kasutatavad puuvill ja naturaalne parafiinvaha on looduslikud ning keskkonnasõbralikud. Sajandi pikkune tinariide valmistamise traditsioon on säilitanud selle materjali populaarsuse kvaliteetsete niiskuskindlate rõivaste loomisel.

Pole vahet, kas oled lumises metsas põdrajahil, matkad varakevadises rabas või pildistad esimeste öökülmadega päikesetõusu – Filsoni rõivad pakuvad tõhusat kaitset nii külma, tuule kui ka niiskuse eest.

Filsonist
Filsoni tooted
Kaubamärgid
Avastaja - Mine metsa
Creditinfo sertifikaat - Edukas 5 aastat, 2018-2022
Greenvision OÜ
Aadress
Laidoneri plats 3, Viljandi, 71003
Telefon
+372 5696 2673
E-mail
info@avastaja.ee