Härkila

Härkila – usalda oma vaistu!

Härkila, kui jahirõivaste bränd, asutati aastal 1985 Lõuna-Rootsis. Tänaseks asub firma põhibaas Taanis ning saadaval ollakse 50 riigis.

Härkila asutamisele andsid tõuke jahimeeste enda vajadused, mis olid katmata ning mille jaoks tooteid turul saada ei olnud. Algselt toodeti jahirõivaid, mis olid vaiksed ning veekindlad ja mõeldud eelkõige põdrajahiks. Hiljem lisandusid ka teisteks jahiliikideks mõeldud tooted ning Härkila laienes üle kogu Skandinaavia, Briti saarte ja Euroopa.

Härkila on kahtlemata üks juhtivamaid jahirõivaste ja -varustuse tootjaid maailmas. Härkila missioon on seista alati hea kvaliteedi, funktsionaalsuse ja mugavuse eest. Härkilas töötavad spetsialistid, kes ei tee kompromisse. Brändi ambitsioon on valmistada parimaid jahiriideid, mistõttu kasutatakse vaid kõige kvaliteetsemat kangast ja professionaalsemaid disainereid ning tehaseid. 

Härkila ambitsioon on olla turuliider innovatsioonis ning uutes tehnoloogiates. Selleks tehakse tihedat koostööd teadusasutuste ning teiste teadmistepõhiste ettevõtetega ja loomulikult ka jahimeestega, et kindlustada parim funktsionaalsus ja kvaliteet.

Härkila teeb koostööd väljavalitud edasimüüjatega, kes on ise kogenud ning oskavad kliente nõustada ja juhendada. Ka meil on kogemust rohkem kui 20 aastat ning mis iganes küsimus sul ka ei ole – võta ühendust ning leiame vastused!

 

Härkila rõivatehnoloogiad

 

HSP® Härkila Storm Pro on ka kõige külmema tuule käes mugav.

HSP® Härkila Storm Pro on Härkila kaubamärgi kerge, liikuv, veniv ja tuulekindel materjal, mis on loodud spetsiaalselt jahilkäimiseks. HSP kangas on täielikult tuulekindel, samas hingav – üleliigne kehasoojus juhitakse kehast eemale, muutes igasuguse liikumise kergeks ja mugavaks.

Härkila Storm Pro-d on kasutatud näiteks sellel Mountain Hunter Hybrid jopel ja nendel Mountain Hunter Hybrid pükstel.

HWS® hoiab sind jahil olles kuivana.

Härkila jahirõivaste veekindel, tuulekindel, ilmastikukindel tehnoloogia HWS

Härkila HWS® tehnoloogiaga kangas on tuule- ja veekindel, loodud spetsiaalselt just jahipidamiseks. HWS® kanga väljatöötamisse on kaasatud maailma juhtivad materjaliteadlased koos kogenud jahimeestega. HWS® tehnoloogiaga kangad hoiavad rõivakandja keha niiskuse kehast eemal, juhtides ja jagades selle ühtlaselt kanga välispinnale kiiresti kuivama.

HWS® pakub laia valikut veekindlaid, tuulekindlaid, hingavaid ja kergeid materjale, mis vastavad alati jahimeeste nõudmistele. HWS® on sobiv tehnoloogia jahimehele, kes soovib saavutada häid tulemusi ka rasketes ilmastikuoludes, tundes end samal ajal oma riietes kuivalt ja mugavalt.

Härkila HWS® membraani on kasutatud näiteks sellel Stornoway Active meestejopel ja nendel Stornoway Active pükstel.

Kaasaegsed Polartec® kangad on loodud olema soojad ja kuivad mistahes ilmastikutingimustes.

Polartec® tehnoloogiaga toodetakse laia valikut kangaid: ülikerged materjalid T-särkidele ja pesule ning venivad materjalid liikumiseks mõeldud rõivastele. Lisaks pakub Polartec® vetthülgavaid softshell kangaid ning isegi tulekindlaid materjale sõjaväe tööstusele. Polartec® kangad hoiavad sind külmades tingimustes soojas ja  higistades kuivana. Samuti pakuvad kaitset tuule, vihma ja lume eest.

POLARTEC® POWER STRETCH® on veniv, kahekihiline, hingav, niiskust hülgav ja kiiresti kuivav kangas rõivastele, mis on mõeldud liikumiseks.

POLARTEC® THERMAL PRO®  on veniv, kahekihiline, vormi hoidev, hingav, niiskust hülgav ja kiiresti kuivav kangas. Sellest kangast valmistatud rõivad on mugavad ja vastupidavad.

Härkila kasutab Polartec® tehnoloogiaga kangaid kinnaste ja fliisjakkide valmistamisel. See muudab needd mugavaks, hingavaks, soojaks ning kiiresti kuivavaks.