Helinox

Helinox – kõikjal nagu kodus.

Helinox matkatool kokkupandav tool Avastaja e-pood 2

Helinox on loonud kõrgekvaliteedilist kaasaskantavat mööblit ja matkatarvikuid aastast 2009. Nende tootevalikus on matkatoolid, välivoodid, lauad, varjualused, kandekotid ja matkakepid.

Helinoxi mööbel on stiilne, vastupidav ning mugav. See on loodud, et saaksid kõikjal end koduselt tunda – nii metsas matkates, terrassil istudes, rannas lesides, autoga reisides või lihtsalt niisama oma tagaõues aega veetes. Helinoxi mööbel on nii kerge ja kompaktne, et sooviksid igale seiklusele või koosviibimisele oma tooliga minna.

Helinoxi tooted on suurepärane kombinatsioon vastupidavast, samas kergest metalli sulamist valmistatud toestusest ja hoolikalt valitud kangastest.

Helinox on ainus tootja, kes kasutab mööbli valmistamisel DAC alumiiniumsulami torusid. Tugiraamistiku ühenduskohad valmistatakse üle tugevast nailonist. See muudabki Helinoxi tooted stabiilseteks, kindlateks ning turvalisteks.

Tugev ja kerge – tooted on valmistatud DAC patenteeritud alumiiniumi sulamist, mis muudab need samaaegselt nii tugevaks, kui ka kergeks.

Kindel – ühendusdetailide disain on läbimõeldud, nendeks kasutatav materjal ülitugev. Nii on Helinoxi tooted lihtsalt kokkupandavad, kasutamisel kindlad ning mugavad.

Vastupidav – kõrgekvaliteedilised kangad, tugevdusdetailid ning vastupidavad õmblused muudavad Helinoxi istmed, magamisalused ja kandekotid kvaliteetseks ja kauakestvaks.

Helinox välivoodid

Helinoxi välivoodid on keha toetavad, samas lihtsasti kokkupandavad.

Laiast valikust vooditest leiab kindlasti just sellise magamisaseme, mis vastab sinu vajadustele – olgu selleks siis seljakotimatk, autoreis perega või jahimatk sõpradega. Samas sobivad Helinoxi voodid ka külaliste majutamiseks või piknikul istumisalusteks.

Parem uni – Helinoxi välivoodid on kerged, samas keha toetavad ja vastupidavad. Magamisaluste kokku panemine on lihtne, nende kandevõime on kuni 145 kg.

Voodi valmistamiseks on kasutatud tugevat tekstiili ja toetussüsteemi, mistõttu võid Helinoxi magamisalusele kindel olla kogu öö.

Helinox matkatoolid

Voolujooneline disain muudab Helinoxi matkatoolid eriti kompaktseteks ja lihtsalt kokkupandavateks. Seetõttu on nad ideaalsed kaaslased mistahes seiklusele õues – jalgrattasõidul, paadisõidul või loodusmatkal.

Helinoxi matkatoolid on vastupidava konstruktsiooniga, valmistatud kõrgekvaliteedilistest materjalidest. Toolid on minimalistlikud ning kerged, samas pakuvad maksimaalset istumismugavust.

Helinoxi tooted
479.00
Lisa korvi
349.00399.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page Vali
169.95
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page Vali
Helinox Cot välivoodi lisajalad
99.95129.95
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page Vali
Helinox Chair One L matkatool
124.95
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page Vali
Kaubamärgid
Avastaja - Mine metsa
Creditinfo sertifikaat - Edukas 5 aastat, 2018-2022
Greenvision OÜ
Aadress
Laidoneri plats 3, Viljandi, 71003
Telefon
+372 5696 2673
E-mail
info@avastaja.ee