Seeland Climate Hybrid jope

299.95

Seeland Climate kollektsioon pakub parimat paketti külmadeks sügis- ja talvekuudeks. Climate Hybrid jope on hästi disainitud jakk, mille detailid ja tehnoloogia toetavad ideed, et püstijaht ei tähenda tingimata ainult paigal istumist, vaid võib olla ka tegevust täis.

Puhasta

Toote kirjeldus

Jopel on murranguline ThinsulateTM tehnoloogia, mis kasutab isoleerivat membraani, mis koosneb peentest mikrokiududest, mis hoiavad kinni sooja õhu molekulid. Kui keha on soojenenud, aitab Thinsulate hoida temperatuuri, võimaldades samal ajal niiskusel läbi selle välismembraani imbuda.

Teile on garanteeritud, et jope kaitseb teid tuule ja vihma eest tänu oma ainulaadsele disainile, millel on teibitud õmblused, 4-kihiline fliis ning 4-kihiline tuule- ja veekindel SEETEX® membraan. Jope sisemine kiht on valmistatud ühest võrgukihist, mis aitab niiskust kehalt eemale viia ja muudab jope hingavaks.

Jope välimine kiht kaenlaaluste all, külgedel ja kapuutsis on samuti valmistatud võrgust, et tagada optimaalne hingavus pingutuse ajal. Jope on valmistatud ultraflex-materjalist, mis tagab maksimaalse mugavuse ja paindlikkuse.

Jopel on ka keha kaardistamise regulatsioon, mis tagab, et see annab teie kehale sooja täpselt seal, kus vaja, ja vähem soojust seal, kus vajate jahutust ja ventilatsiooni.

See on ülimalt praktiline rõivas, millel on 5 taskut: raadiotasku, kaks esitaskut ja kaks küljetaskut. Küljetaskud, mis on jopel kõige suuremad, on hästi kaetud. Kõikidel taskutel on nutikad lukud, mis püsivad paigal, justkui magnetiseerituna. Tõmblukuga sulgemisel katab väike kangatükk tõmbluku pea, jättes ainult saki paljastatuks. See on väga kasutajasõbralik. Tõmbluku hambad on samuti peidetud teibi taha, mis muudab selle täielikult veekindlaks.

Jopel on ka reguleeritav, äravõetav kapuuts, randmel on lai elastik, millel on ka reguleeritavad takjakinnised. Climate Hybrid Jacket on teie jaoks soe kaaslane, eriti jahil jahil, kui peate tingimata soojas ja kuivas olema – olenemata sellest, kas olete istuv või liikvel.

Lisainfo

Bränd

Seeland

Tüüp

Pine green

Suurus

48, 50, 52, 54, 56, 58, 60

Sugu

Mehed

Avastaja - Mine metsa
Creditinfo sertifikaat - Edukas 5 aastat, 2018-2022
Greenvision OÜ
Aadress
Laidoneri plats 3, Viljandi, 71003
Telefon
+372 5696 2673
E-mail
info@avastaja.ee