EGO Multi Tool Lumelabidas

249.00

EGO Power+ kombimootori elektriline lumelabida abil saate lumekoristuse muuta märkimisväärselt lihtsamaks muretsemata erinevate juhtmete, kütuse ja heitgaaside pärast.

Toote kirjeldus

EGO SSA1200 lumelabidas aitab muuta lumekoristuse murevabaks. Lihtsalt ühendage lumelabidas EGO Power+ akukombimootori külge ning oletegi valmis. Labida 300mm töölaius võimaldab Teil korraga visata suuremat kogust lund, tänu millele saate kiiremini tööga ühele poole! Maksimaalne viskekaugus on 7.5m ning frees teeb sõltuvalt Teie poolt valitud kombimootori kiirusastmest 1650-2000 pööret minutis. Kasutades suuremat akut saate tööaega pikendada ning kasvõi ka naabritele appi minna. Pärast selle seadme kasutamist ei taha Te enam kunagi tavalist labidat kätte võtta.

Tasuta pikendatud garantiiaja saamiseks registreerige oma EGO toode siin – https://egopowerplus.ee/user-login

BENSIINIMOOTORI VÕIMSUS ILMA BENSIINITA

Vaheta fossiilkütused puhtama, rohelisema energia vastu. EGO Power+ pakub bensiinimootorile võrdelist võimsust, ilma sellega kaasneva müra, sekelduste ja mürgiste heitgaasideta.

EGO unikaalne patenteeritud Arc liitiumaku on ehitatud nagu ei ükski teine aku. Seetõttu toimib ta ka nagu ei ükski teine aku. Disainitud algusest peale nii, et see oleks võrdne bensiinimootori poolt pakutava võimsusega, on EGO Power+ 56V Arc liitiumakul uuenduslik disain aku jahutamise maksimeerimiseks. Erinevalt tavapärastest tellisekujulistest akudest, kus akuelemendid on kokku pakitud, kuumenevad üle ja lülituvad välja, hajutab EGO unikaalne Arc disain kuumust tõhusamalt.

EGO Power+ Arc 56V liitiumaku kasutab intelligentset energiahaldust, et iga akuelementi pidevalt jälgida ja optimeerida, et saaksite alati parima võimsuse, jõudluse ja tööaja.

Erinevalt teistest tootjatest, paigaldatakse meie akud jahutamise tagamiseks tööriistadest väljapoole, mitte nende sisse. Tolmu ja niiskuse eest kaitseb neid vaikkate ning lööke ja vibratsiooni neelav korpus.

Kui tuleb aeg akut laadida, on EGO Power+ Arc Lithium 56V liitiumaku kõige kiiremini laetav aku.

Üks ja sama Arc liitiumaku sobib kasutamiseks kõikide EGO Power+ tootesarja tööriistadega. Klõpsake aku külge ja olete töötamiseks valmis.

Kõikidel EGO Power+ toodetel on kodukasutajatele kuni 5-aastane garantii tööriistade ja kuni 3-aastane garantii akude puhul. Profikasutajatele kehtib garantii kuni 12 kuud.

LEEBEM TEIE KÄTELE, KÕRVADELE, RAHAKOTILE JA KESKKONNALE. EGO Power+ süsteem pakub bensiinimootoriga võrdelist võimsust, ilma selle negatiivsete külgedeta. See on lihtsam, puhtam, vaiksem ja väiksema vibratsiooni tõttu on seda mugavam kasutada. Väiksemad käitus- ja hoolduskulud tähendavad üleminekul EGO Power+ süsteemile pikaajalist säästmist. Lisaks, kuna kasutamisel ei teki heitgaase, saate anda oma panuse keskkonnamõjude vähendamisele.

Avastaja - Mine metsa
Creditinfo sertifikaat - Edukas 5 aastat, 2018-2022
Greenvision OÜ
Aadress
Laidoneri plats 3, Viljandi, 71003
Telefon
+372 5696 2673
E-mail
info@avastaja.ee