Härkila Heat soojendusega vest

Härkila Heat soojendusega vest

259.00

Tootekood: - Kategooriad: , ,
Puhasta
  • Kirjeldus
  • Lisainfo

Kirjeldus

Härkila Heat matka- ja jahivest on kerge, vastupidav ja külgedelt veniv. Kõrgel kaelusel on pehme fliisvooder.

Selle vesti teeb eriliseks see, et selle seljaossa on sisse õmmeldud spetsiaalne soojendusega membraan, mille temperatuuri saab kandja ise telefonirakenduse abil sättida. Valitav temperatuuri vahemik on 30-52 kraadi. Et aga mitte vaid nutitelefonist sõltuv olla, saab temperatuuri sättida ka rinnakul asuvast nupust – seal saab valida 38-, 46- ja 52-kraadiste temperatuuride vahel. Vesti sees on lisaks soojustpeegeldav vooder, mis ennetab soojuskadu ja võimendab soojendava membraani tööd.

Erinevalt varasematest soojendustehnoloogiatest turul, on Härkila membraan piisavalt pehme ja painduv, et vesti kokku voltida ja kokku pakkida. Lisaks saab seda ka turvaliselt masinas pesta!

Vesti paremas taskus on veekindel USB-auk, võimaldamaks ühendada akupanka, mida saab mugavalt hoiustada pükste taskus. Näiteks 10,000mAh võimsusega akupanga puhul suudab Härkila soojustatav vest hoida 0-kraadise välistempetratuuri korral temperatuuri 52c 7h järjest!

Energia kokku hoidmiseks läheb membraan soovitud temperatuuri saavutades automaatselt puhkerežiimile ning hakkab taas tööle, kui temperatuur on langenud 1-2 kraadi võrra. See tähendab ka seda, et kui keha suure pingutuse käigus soojeneb, lülitub membraan kohe välja ning kui kandja jääb paigale ja hakkab jahtuma, lülitub soojustus jälle sisse.

Vestil on veel sisetasku, kaks lukuga küljetaskut ning vasakul rinnal raadiosaatja tasku. Kummiga ääristatud alumine osa, krae ja käte augud. Kaasa tuleb mugav kott hoiustamiseks.

Lisainfo

Suurused

4XL