Härkila Moose Hunter 2.0 GTX jahijope

Härkila Moose Hunter 2.0 GTX jahijope

699.00

Tootekood: - Kategooriad: , ,
Puhasta
  • Kirjeldus
  • Lisainfo

Kirjeldus

Moose Hunter 2.0 GTX jope eelmise Moose Hunteri täiendatud edasiarendus. Kuigi Moose Hunter 2.0 sari on disainitud spetsiaalselt Skandinaaviasse põdra- ja teiste suurloomade jahiks, sobivad selle sarja rõivad ükskõik milliseks tegevuseks metsas puude varjus. Üks suur muudatus on eriline kamuflaaži muster – selle erksad osad on nähtamatud sõralistele, ent silmatorkavad kaasjahimeestele.

Täpsemad detailid:

Härkila Moose Hunter 2.0 GTX meeste jahijope on valmistatud vaiksest ning pehmest kangast, tehes jälitustegevuse oluliselt lihtsamaks.

Jope on vastupidav, õhku läbilaskev, kahekihilise GORE-TEX membraaniga, mis peab vastu nii tuulele, kui vihmale. Sees on kvaliteetne võrkvooder, mis juhib niiskust kehast eemale. Välispool on DWR kattega, see tähendab muda- ja veekindel.

Jopel on ees kahesuunaline lukk, reguleeritavad varrukaotsad, reguleeritav alumine äär ning kapuuts. Raadiotaskud on mõlemal pool rinnas ning ees on suured lukuga taskud. Kaenla all on lukud, et vajadusel võimaldada veelgi suuremat õhu läbilaskvust.

Lisainfo

Bränd

Härkila

Suurused

46, 48, 50, 52, 54, 56, 58