Härkila Moose Hunter 2.0 GTX jahipüksid

Härkila Moose Hunter 2.0 GTX jahipüksid

529.00

Tootekood: - Kategooriad: , ,
Puhasta
  • Kirjeldus
  • Lisainfo

Kirjeldus

Moose Hunter 2.0 GTX meeste jahipüksid on eelmise Moose Hunteri täiendatud edasiarendus. Kuigi Moose Hunter 2.0 sari on disainitud spetsiaalselt Skandinaaviasse põdra- ja teiste suurloomade jahiks, on selle sarja tooted populaarsed ükskõik mis liiki tegevuste puhul, mis toimuvad metsas puude varjus. Üks suur muudatus on eriline kamuflaaži muster – selle erksad osad on nähtamatud sõralistele, ent silmatorkavad kaasjahimeestele.

Täpsemad detailid:

Härkila Moose Hunter 2.0 GTX meeste jahipüksid on valmistatud vaiksest ning pehmest kangast, tehes jälitustegevuse oluliselt lihtsamaks. Need on vastupidavad, õhku läbilaskvad, GORE-TEX membraaniga, mis peab vastu nii tuulele, kui vihmale. Välispool on DWR kattega, see tähendab muda- ja veekindel.

Pahkluudeosa on tugevdatud jäiga Cordura® kangaga. Sees on kvaliteetne võrkvooder, et niiskust kehast eemale juhtida.

Pükstel on nii esi- kui reietaskud, veekindlad lukud ning ventilatsioonilukud suurema õhuläbilaskvuse tagamiseks. Paremas taskus on padrunite hoidik.

Pükste põlveosad on õmmeldud vastavalt sellele, et pakkuda võimalikult suurt liikumisvabadust ning pükste allosas on konksud saabaste külge kinnitamiseks.

Lisainfo

Bränd

Härkila

Suurused

46, 48, 50, 50/31", 52, 52/31", 54, 54/31", 56, 56/31", 58