Seeland Hawker Advance naiste püksid

199.95

Hawker Advance püksid on mõeldud neile, kes ei karda keerulist maastikku ja halba ilma. Need on mõeldud inimesele, kes otsib hingavaid, kergeid ja madala müratasemega pükse, mis sobivad igasuguseks aktiivseks jahipidamiseks.

Puhasta

Toote kirjeldus

Hawker Advance’il on tuule- ja veekindel membraan ning tugevdatud õmblused, mis on teibitud seest ja väljast. Esiküljel on lisatugevdus põlvedest kuni pahkluudeni ning nii pükste kangas kui ka membraan on veniv. See tagab mugavuse. Seest on püksid vooderdatud pehme kärgstruktuuriga polüestriga. Kärgstruktuur võimaldab õhul ja niiskusel tsirkuleerida ning kiiremini hajuda ja aurustuda. See muudab püksid hästi hingavaks ja temperatuuri reguleerivaks.

Kui sul läheb liiga palavaks, saad tuulutada põlvede tagant lukku avades. Neljal taskul on veekindlad tõmblukud ja pahkluu juures elastne pingutusnöör, mis on pööratud sääre sisse, et vältida okste või muu sarnase kinnijäämist.

Hawker Advance jope ja pükste kombinatsioon loob ülimalt mitmekülgse koorikuülikonna igasuguseks aktiivseks jahipidamiseks, olenemata ilmast või maapinnast.

Lisainfo

Bränd

Seeland

Tüüp

Pine green, Raven

Suurus

36, 38, 40, 42, 44, 46

Avastaja - Mine metsa
Creditinfo sertifikaat - Edukas 5 aastat, 2018-2022
Greenvision OÜ
Aadress
Laidoneri plats 3, Viljandi, 71003
Telefon
+372 5696 2673
E-mail
info@avastaja.ee