Seeland Hawker Shell II jope

229.95

Hawker Shelli on üks Seelandi populaarsemaid jahirõivaste sarju ja seda mõjuval põhjusel. See on hämmastavalt mitmekülgne ja hea välimusega sari aktiivseks jahiks, millel on lisaks veekindlale SEETEX® membraanile palju omadusi, mida tavaliselt leidub vaid palju kallimatel riietel.

Puhasta

Toote kirjeldus

Seeland on muutnud Hawker Shell II jope senisest veelgi kergemaks ning kogenud jahimeeste panusega andnud jopele sportlikuma lõike. Märkate koheselt selle erinevust, kui olete liikvel. Hawker Shell II jope ja pükste kombinatsioon teeb ülimalt mitmekülgse shell-ülikonna igasuguseks jahipidamiseks, kui loodus dikteerib tingimusi.

Hawker Shell II jope on valmistatud pehmest, hästi venivast, kuid vastupidavast kangast, mis järgib loomulikult teie liigutusi. Jopel on Seelandi enda veekindel, tuulekindel ja hingav SEETEX® membraan, mille hüdrostaatiline vastupidavus on 10 000 mm. Kaenlaaluste all on ka tõmblukud, mis pakuvad suure koormuse korral ventilatsiooni. Üks Hawker Shell II jope eriti kasulik omadus on selle sisemine kärgstruktuuri pind. See võimaldab paremat õhuringlust ja tähendab, et jope sisse kogunev niiskus jaotub suuremale pinnale ja aurustub kiiremini. Väike detail, kuid see toob kaasa suure erinevuse, kui pingutustase tõuseb.

Jopel on antenni aasaga raadiotasku vasakul rinnal ja kaks suurt esitaskut, kõik veekindlate tõmblukkudega. Kapuuts on ruumikas, nii et selle all on piisavalt ruumi nokamütsi või mütsi kandmiseks ning sellel on reguleerimiseks elastne pingutusnöör. Varrukatel on ka takjapaelaga reguleerimine ja alläärel pingutusnöör, mis tagavad tiheda istuvuse ja hoiavad külma eemal.

Lisainfo

Bränd

Seeland

Tüüp

Pine green

Suurus

48, 50, 52, 54, 56, 58, 60

Sugu

Mehed

Avastaja - Mine metsa
Creditinfo sertifikaat - Edukas 5 aastat, 2018-2022
Greenvision OÜ
Aadress
Laidoneri plats 3, Viljandi, 71003
Telefon
+372 5696 2673
E-mail
info@avastaja.ee