Seeland Polar Max soe jope

369.95

Polar Max on Seelandi absoluutselt soojeim jahijope. Jope on veekindel ja WindBeater membraaniga, lisaks 250 grammi vatiini, mis on pakseim saadaolev.

Puhasta

Toote kirjeldus

Jope ja kapuutsi sees on mikrofliis, mis hoiab soojust. Varrukate polüestervooder muudab käe sisestamise lihtsaks. Jopel on murranguline ThinsulateTM tehnoloogia, mis kasutab isoleerivat membraani, mis koosneb peentest mikrokiududest, mis töötavad koos, et säilitada sooja õhu molekule. Kui keha on soojenenud, aitab Thinsulate hoida temperatuuri, võimaldades samal ajal niiskusel läbi selle välismembraani välja imbuda.

Jopel on eemaldatav kapuuts ja kapuutsi krae on tavapärasest kõrgem, nii et kandja saab end jopega täielikult ümbritseda ja end vajadusel külma eest hoida. Jope kõige rohkem kuluvad alad on tugevdatud, et tagada suurem vastupidavus. Jope alumine osa on valmistatud Oxfordi nailonist, mis on vetthülgav. Sellel on ka mitmeid käepäraseid taskuid: raadiotasku, fliisvoodriga kätesoojendaja, sisetasku ja kaks suurt kiirete padrunirihmadega esitaskut ning tasku eesmiste taskute taga, mida tavaliselt kasutatakse laskekäe toetamiseks.

Muud omadused: kahesuunaline tõmblukk ja trukid, reguleeritav kapuuts, randmed ja alläär ning pehmed pöidlaaukudega mansetid, mis takistavad tuult.

Koos Polar Maxi pükste ja labakinnastega on teil erakordselt isoleeriv jahiülikond, mis sobib nii vintpüssi kui ka jahipüssi kasutamiseks isegi siis, kui temperatuur on tunduvalt alla nulli.

Lisainfo

Bränd

Seeland

Tüüp

Grizzly brown

Suurus

48, 50, 52, 54, 56, 58, 60

Sugu

Mehed

Avastaja - Mine metsa
Creditinfo sertifikaat - Edukas 5 aastat, 2018-2022
Greenvision OÜ
Aadress
Laidoneri plats 3, Viljandi, 71003
Telefon
+372 5696 2673
E-mail
info@avastaja.ee