Seeland Heat soojendusega jope

389.95

Seeland Heat Jacket on voodriga jope, millel on sisseehitatud mehaanilised soojendusmembraanid, mida saab seadistada täpselt soovitud temperatuurile. Jope saab pakkida ka kaasasolevasse kuivkotti, nii et seda on lihtne kaasas kanda. See muudab selle suurepäraseks valikuks nii vahekihiks kui ka väliskihiks mitmesugusteks jahi- ja välitegevusteks külma ilmaga.

Puhasta

Toote kirjeldus

Seeland Heat jope on valmistatud voodriga kergest kangast ning selle külgedel ja varrukatel on venivad membraanid, mis suurendavad liikumisvabadust. Sees on kuumust peegeldav vooder, mis hoiab ära soojakadu ja suurendab jope soojendusmembraanide mõju. Kaela ümbrus on vooderdatud pehme fliisiga.

Külma suhtes kõige haavatavamatesse ülakeha osadesse – selja ja nimmepiirkonna vahele – on õmmeldud soojendusmembraanid, millesse saab nutitelefoni äpi abil seadistada täpselt soovitud temperatuuri vahemikus 30C kuni 52C. Membraanid saab seada ka 38C, 46C või 52C, kasutades rinnal asuvat surunuppu, ilma rakendust kasutamata, nii et te ei sõltu oma nutitelefonist.

Erinevalt vanematest küttetehnoloogiatest on küttemembraanid piisavalt painduvad, et neid kokku voltida ja kokku õmmeldud rõivaga kokku pakkida.

Jopet saab ilma probleemideta ka masinas pesta.

Jope paremas taskus on veekindel USB-pistik, nii et saad ühendada enda valitud toitepanga. 10 000 mAh akupangaga suudab jope väljastada oma kõrgeimat temperatuuri 52C umbes 7 tundi välistemperatuuril 0C. Energia säästmiseks lülituvad soojusmembraanid automaatselt ooterežiimi, kui jope on saavutanud seatud temperatuuri. Seejärel lülituvad need automaatselt uuesti sisse, kui temperatuur langeb 1-2 kraadi alla seatud taseme. Tulemuseks on see, et jope on soojust reguleeriv, sest soojendusfunktsioon lülitub automaatselt välja, kui sul läheb intensiivsest tegevusest kuumaks ja lülitub uuesti sisse, kui istud või seisad paigal. Jopel on kaks küljetaskut ja sisetasku ning kaasas on kuivkott selle sisse pakkimiseks.

Lisainfo

Bränd

Seeland

Tüüp

Black

Suurus

3XL, 4XL, L, M, S, XL, XS, XXL

Sugu

Mehed

Avastaja - Mine metsa
Creditinfo sertifikaat - Edukas 5 aastat, 2018-2022
Greenvision OÜ
Aadress
Laidoneri plats 3, Viljandi, 71003
Telefon
+372 5696 2673
E-mail
info@avastaja.ee