Seeland Heat soojendusega vest

319.95

Seeland Heat Waistcoat on voodriga vest, millel on sisseehitatud soojendusmembraanid, mida saab seadistada täpselt soovitud temperatuurile. Vesti saab pakkida ka kaasasolevasse kuivkotti, nii et seda on lihtne kaasas kanda. See muudab selle suurepäraseks valikuks vahekihiks mitmesugusteks jahi- ja välitegevusteks kogu sügisel ja talvel.

Puhasta

Toote kirjeldus

Seeland Heat vest on valmistatud voodriga kergest kangast, mille külgedel on veniv membraan. Sees on kuumust peegeldav vooder, mis mitte ainult ei hoia ära soojuskadu, vaid suurendab ka vesti soojendusmembraanide mõju. Kõrge krae on vooderdatud pehme fliisiga. Külma suhtes kõige haavatavamates ülakeha osades – selja ja nimmepiirkonna vahel – on sisse õmmeldud soojendusmembraanid.

Seotud nutitelefoni äpi abil saab need soojendusmembraanid seada soovitud temperatuurile vahemikus 30C kuni 52C. Membraanid saab ka rinnal asuva surunupu abil seadistada ka temperatuurile 38C, 46C või 52C, nii et te ei sõltu oma nutitelefonist.

Erinevalt turul pakutavatest vanematest küttetehnoloogiatest on Seeland Heati vesti soojendusmembraanid piisavalt painduvad, et neid kokku voltida ja kokku õmmeldud rõivaga kokku pakkida. Vesti saab ka ohutult masinas pesta. Vesti parempoolses taskus on veekindel USB-pistik, nii et saad ühendada enda valitud toitepanga. 10 000 mAh akupangaga vest suudab väljastada oma kõrgeimat temperatuuri 52C umbes 7 tundi välistemperatuuril 0C. Kui vest on saavutanud seatud temperatuuri, lähevad soojusmembraanid energia säästmiseks automaatselt ooterežiimi. Seejärel lülituvad need automaatselt uuesti sisse, kui temperatuur langeb 1-2 kraadi alla vestile seatud taseme. Tulemuseks on see, et vest on soojust reguleeriv, sest soojendusmembraanid lülituvad automaatselt välja, kui pingutusest kuumaks läheb ja lülituvad uuesti sisse, kui istute või seisate paigal. Vestil on sisetasku ja kaks küljetaskut ning kaasas on kuivkott selle sisse pakkimiseks.

Lisainfo

Bränd

Seeland

Tüüp

Black, InVis orange blaze

Suurus

3XL, 4XL, L, M, S, XL, XS, XXL

Avastaja - Mine metsa
Creditinfo sertifikaat - Edukas 5 aastat, 2018-2022
Greenvision OÜ
Aadress
Laidoneri plats 3, Viljandi, 71003
Telefon
+372 5696 2673
E-mail
info@avastaja.ee