Söegrill Big Green Egg XL

2,670.00

Kõrgus 78 cm
Resti läbimõõt 61 cm
Kaal 99 kg

Toote kirjeldus

Ekstrasuur (XL) mudel sobib ideaalselt regulaarselt suurte kogunemiste toitlustamiseks – olgu need kodused või ärilised. Lisaks kõikidele Suure (L) mudeli headele omadustele on Ekstrasuurel veel tohutusuur rest, mis muudab küpsetuspinna peaaegu kahekordseks. See tähendab, et suur rühm inimesi saab hõrkusid toite nautida üheaegselt.

Ja kui sa peaksid sattuma olukorda, kui ka 61 cm jääb väheseks, saad küpsetuspinda laiendada spetsiaalse kahetasandilise küpsetusrestiga.

  • Resti läbimõõt: 61cm
  • Kaal: 99kg
  • Kõrgus: 78cm

 

Söegrill Big Green Egg XL Avastaja e-pood 3

Ja kui sa peaksid sattuma olukorda, kui ka 61 cm jääb väheseks, saad küpsetuspinda laiendada spetsiaalse kahetasandilise küpsetusrestiga (2 Level Cooking Grid) – tõstad sel moel ka oma toiduvalmistamise täitsa uuele tasandile. Mis arvad, kui lisaksid oma XLarge-EGGile tänuväärsed abilised ehk küljelauad (EGG Mates)? Need annavad sulle palju lisatööpinda ja on suurepäraseks kohaks, kuhu riputada vajaminevad tööriistad ja panna ootele toorained. Samuti on hea mõte Big Green Egg XLarge meie akaatsiapuust laua sisse või oma välikööki paigutada! Kuidas tundub?

Lisainfo

Big Green Egg

Grillid

Avastaja - Mine metsa
Creditinfo sertifikaat - Edukas 5 aastat, 2018-2022
Greenvision OÜ
Aadress
Laidoneri plats 3, Viljandi, 71003
Telefon
+372 5696 2673
E-mail
info@avastaja.ee