Härkila Stornoway 2.0 HWS jahijope

869.95

Stornoway 2.0 HWS jope on peen, klassikaline vastupidavast villasest kangast tviidjakk Briti tekstiilivabrikust Mallalieus of Delph, mis on tegutsenud enam kui 150 aastat. Jopel on klassikaline ruuduline vooder ning tuule- ja veekindel HWS membraan, mis muudab selle väga ilmastikukindlaks.

Puhasta

Toote kirjeldus

Stornoway 2.0 HWS jope on valmistatud tugevast kulumiskindlast tviidist, mida on töödeldud Teflon®-iga, et parandada villa loomulikke mustust ja vett hülgavaid omadusi. Jopel on tuule- ja veekindel HWS® Härkila Weather System 2-kihiline membraan, talumaks lörtsi ja vihma. Klassikalise ruudulise voodri kõrval on jopel seljaosa, mis tagab suurepärase liikumisvabaduse. Stornoway 2.0 HWS jopel on kaks suurt tühjendusavadega padrunitaskut ja kiirlaadimisfunktsioon, mis hoiab tasku trukiga lahti, et laskmisel oleks lihtne padrunitele juurde pääseda. Jopel on ka kaks kätesoojendustaskut ja peamise lukuga klapi all on peidetud tasku mobiiltelefoni vms jaoks, kõik lukuga.

Samuti on lukuga sisetasku ja kätised on reguleeritavad kahe nööbi asendiga. Jopel on kõrge krae ja tugev kahesuunaline tõmblukk, mida katab tugev tuulekindel trukkidega klapp. Vöökohas ja allääres on elastsed pingutusnöörid. Jope on klassikalise istuvusega.

Lisainfo

Bränd

Härkila

Tüüp

Terragon brown

Suurus

48, 50, 52, 54, 56, 58

Sugu

Mehed

Avastaja - Mine metsa
Creditinfo sertifikaat - Edukas 5 aastat, 2018-2022
Greenvision OÜ
Aadress
Laidoneri plats 3, Viljandi, 71003
Telefon
+372 5696 2673
E-mail
info@avastaja.ee