Seeland Vantage oranž-roheline kamuflaažjope

279.95

Vantage jope on väga mitmekülgne jahijope, mis sobib hästi erinevateks jahitegevusteks. Ja turvalisus on samuti esiplaanil – suurte oranžide paneelid teevad teid teistele jahimeestele selgelt nähtavaks, kuid mitte ulukitele. Jopel on tuule- ja veekindel membraan, nii et ilm pole jahile minemisel takistuseks.

Puhasta

Toote kirjeldus

Vantage jahijope on valmistatud madala müratasemega harjatud kangast, millel on InVis roheline ja InVis oranž blaze kamuflaaž. Jopel on ka Seelandi kahekihiline tuule- ja veekindel SEETEX® membraan, mille veesamba rõhk on 10 000/10 000 mm, et hoida teid kuivana. Jopel on võrkvooder, mis annab teatud määral isolatsiooni ja viib niiskuse nahalt eemale, kui pingutustase tõuseb. Kui vajate veelgi rohkem ventilatsiooni, on kaenlaaluste all lukuga tuulutusavad. Avad on kaetud võrguga, et takistada putukate või taimetükkide sissepääsu.

Jopel on kaks suurt lukuga kaldus taskut, samuti raadiotaskud mõlemal pool rindkere, nii ülalt kui ka küljelt avanevate taskutega ning avanevad antenni aasad. Vasakpoolse raadiotasku sees on kaabli väljalaskeava, nii et saate jope sees oleva kuulari juhtme juhtida kuni kõrvani, selle asemel, et see ripub jopest väljas, kus see võib näiteks okste külge kinni jääda vms. Vantage jakil on ka takjapaelaga manseti reguleerimisrihmad ning kapuutsil ja allääres elastsed nöörid. Kapuutsil on kumerdatav äär.

Jopel on kahesuunaline põhitõmblukk ning kõik rõival olevad lukud on vetthülgavad ja tõmbepaeltega, nii et neid on lihtne kasutada ka külmunud sõrmedega.

Lisainfo

Bränd

Seeland

Tüüp

InVis green/InVis orange blaze

Suurus

48, 50, 52, 54, 56, 58, 60

Sugu

Mehed

Avastaja - Mine metsa
Creditinfo sertifikaat - Edukas 5 aastat, 2018-2022
Greenvision OÜ
Aadress
Laidoneri plats 3, Viljandi, 71003
Telefon
+372 5696 2673
E-mail
info@avastaja.ee