Seeland Polar Max traksipüksid

269.95

Polar Max püksid on Seelandi absoluutselt soojeimad jahipüksid.

Puhasta

Toote kirjeldus

Need pealispüksid on veekindlad ja neil on WindBeater membraan, lisaks 250 grammi vatiini, mis on pakseim saadaolev. Pükste sees on ka mikrofliis, mis hoiab soojust. Polüestervooder säärtes muudab nende jalgalibistamise lihtsaks.
Pükstel on murranguline ThinsulateTM tehnoloogia, mis kasutab isoleerivat membraani, mis koosneb peentest mikrokiududest, mis töötavad koos, et hoida sooja õhu molekule. Kui keha on soojenenud, aitab Thinsulate hoida temperatuuri, võimaldades samal ajal niiskusel läbi selle välismembraani imbuda.
Pükstel on reguleeritavad traksid ja veekindlad lukud pahkluudest põlvedeni, samuti täispikk kahesuunaline tõmblukk. Pahkluud on reguleeritavad ning olemas on vööaasad ja elastne vöökoht. Samuti on pükste mõlemal küljel kaks taskut.
Pükste enim kuluvad alad on tugevdatud, et tagada suurem vastupidavus. Alumised püksid on valmistatud Oxfordi nailonist, mis on vetthülgav.
Koos Polar Maxi jope ja labakinnastega on teil erakordselt isoleeriv jahiülikond, mis sobib nii vintpüssi kui ka jahipüssi kasutamiseks isegi siis, kui temperatuur on tunduvalt alla nulli.

Lisainfo

Bränd

Seeland

Tüüp

Grizzly brown

Suurus

48, 50, 52, 54, 56, 58, 60

Sugu

Mehed

Avastaja - Mine metsa
Creditinfo sertifikaat - Edukas 5 aastat, 2018-2022
Greenvision OÜ
Aadress
Laidoneri plats 3, Viljandi, 71003
Telefon
+372 5696 2673
E-mail
info@avastaja.ee